Archiv článků

NA VELETRHU TECHAGRO 112 TISÍC LIDÍ

Na veletrhu TECHAGRO v Brně jsme měli expozici Farma John Deere, kde jsme jako HOT HILL ranč prezentovali naše koně a kravičku Galloway Zairu s telátkem Marečkem. Společně s přáteli a partnery se nám podařilo udělat pěkný program a být součástí úžasné akce, která měla návštěvnost 112.000 lidí během...
Celý článek

První telátko!

První holčička se narodila jalovičce 544 plemene Galloway v pondělí 11.1.2016. Je zdravá a má se čile k světu. Už má své náušnice a stádo ji přijalo.
Celý článek

Termíny Extreme Trailu 2016

I když nám zima a jiné povinnosti přerušily budování extreme trailové trati, už nyní známe termíny našich akcí v rámci celorepublikového seriálu závodů. Na extreme trail a další soutěže se na Hot Hillu můžete těišt 28.5., 30.7. a 17.9.2016!
Celý článek

Zimoviště pro kravičky

Kravičky maji nove zimoviště a brzy nás čekají první přírůstky. Při kliknutí na "celý článek" najdete fotografii zimoviště - zpevněné plochy nastlané slámou a ohrady, která je kombinací akátových kůlů, pozinkovaných dílů a vodivých drátů. Stále ještě se buduje :-)
Celý článek

Gallowayky na nové pastvině

Před 14 dny se nám podařilo zprovoznit pastvinu za lesíkem a tak se patnáctihlavé stádečko mladších Galowayek pase na zeleném i v prosinci. Holky jsou šikovné, zatím respektují ohrady a až na občasné ničení napaječky se chovají na jedničku.
Celý článek

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek